Femibion 2 Těhotenství 28 tablet + 28 tobolek

Doplněk stravy

Značka: FEMIBION
Vitaminy, minerály a další látky důležité pro Vás i Vaše miminko. Přípravek Femibion 2 Těhotenství je určen těhotným ženám od 13. týdne těhotenství až do porodu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
499

Cena za 100 g: 1 279 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50117033

Vitaminy, minerály a další látky důležité pro Vás i Vaše miminko. Přípravek Femibion 2 Těhotenství je určen těhotným ženám od 13. týdne těhotenství až do porodu. V tomto období začíná fáze neuvěřitelně rychlého růstu Vašeho děťátka. Proto je důležité doplňovat foláty (Metafolin® & kyselina listová) a omega-3 mastnou kyselinu DHA.

Hlavní složky:

  • kyselina listová se významně podílí na dělení buněk, krvetvorbě a přispívá k růstu zárodečných tkání včetně placenty, placenta pak zprostředkovává přenos živin k nenarozenému dítěti
  • metafolin je biologicky aktivní formou folátu, kterou tělo využije lépe než podanou kyselinu listovou
  • DHA je omega-3 nenasycená mastná kyselina, která je pro lidský organismus nepostradatelná, její příjem z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí* nenarozeného dítěte a kojence do 12 měsíců, který je vyživován mateřským mlékem
  • vitamin D se uplatňuje při dělení buněk, je důležitý pro udržení dobrého stavu kostí a zubů a také pro normální funkci imunitního systému
  • vitamin C přispívá ke zdravé imunitě
  • jód je důležitý pro správnou funkci štítné žlázy
  • vitaminy B1, B2 a biotin přispívají k udržení normálního energetického metabolismua normální funkce nervového systému
  • vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tabletu + 1 tobolku, nejlépe během hlavního jídla. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení

  • Tablety: Plnidlo mikrokrystalická celulóza, L-askorban vápenatý, DL-alfa-tokoferol-acetát, plnidlo maltodextrin a modifikovaný kukuřičný škrob, nikotinamid, leštící látka hydroxypropylcelulóza a hydroxypropylmethylcelulóza, D-pantothenan vápenatý, biotin, barvivo oxid titaniitý, kyanokobalamin, protispékavá látka magnesium stearát, pyridoxin-hydrochlorid, jodid draselný, riboflavin, thiamin mononitrát, zvlhčovadlo glycerol, kalcium-L-methylfolát, kyselina listová, cholekalciferol, barvivo oxid železitý.
  • Tobolky: Koncentrovaný rybí olej bohatý na kyselinu dokosahexaenovou, rybí želatina, zvlhčující látka glycerol, DL-alfa-tokoferol-acetát.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

*Příznivého účinku DHA se dosáhne dodatečným příjmem 200 mg DHA k doporučenému dennímu příjmu omega-3 mastných kyselin, který u dospělých činí 250 mg DHA a EPA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.