Dr. Müller Ferrofruit 300 g

Doplněk stravy

Přípravek s vysokým obsahem železa pro dospělé a děti již od 3 let. Sirup s ovocnou šťávou obsahuje organicky vázané železo, které je velmi dobře vstřebatelné.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50093722

Přípravek s vysokým obsahem železa pro dospělé a děti již od 3 let. Dr. Müller Ferrofruit je sirup s višňovou a jablečnou šťávou s organicky vázaný železem, které je velmi dobře vstřebatelné. Jedna čajová lžička obsahuje až 50 % denní doporučené dávky železa. Zvýšené požadavky na železo má organizmus těhotných a kojících žen či dětí a dospívajících v období růstu. Ferrofruit je vhodný k doplnění železa při zvýšené únavě a rekonvalescenci i pro regeneraci po darování krve.

Hlavní vlastnosti:

  • železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Dávkování

Děti od 3 let: 1x denně 1/2 kávové lžičky (2,5 ml). Děti od 4 let: 1x denně 1 kávovou lžičku. Děti od 12 let a dospělí: 1-2x denně 1 kávovou lžičku. Podávejte 30-60 minut před jídlem nebo 2 hodiny po jídle. Pití kávy a čaje může nepříznivě ovlivňovat vstřebávání železa. Pro přesné dávkování použijte přiloženou odměrnou lžičku.

Složení

Invertní cukr, čištěná voda, višňová šťáva (višňová šťáva koncentrát, voda), jablečná šťáva (jablečná šťáva koncentrát, voda), regulátor kyselosti (askorban sodný, kyselina askorbová), glukonát železnatý (Fe2+), konzervant (sorban draselný).

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro osoby trpící hemochromatózou. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí! Před použitím protřepejte!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.