Ferrotone 100% přírodní zdroj železa

Doplněk stravy

Ferrotone je velice efektivním zdrojem železa, konzumováním kterého se udržuje zdravá hladina železa např. při sportování, během těhotenství, při náročné duševní či fyzické práci, stresu, únavě…
Skladem na e-shopu
309

Cena za 100 ml: 110 Kč

O produktu

50091078

Ferrotone je přírodně vyskytující se železo ve vodě bohaté na tento minerál, která se nachází a balí přímo v srdci Snowdonie, v Severním Walesu.

Ferrotone je shromažďován, filtrován a plněn přímo do pohodlných a lehce použitelných sáčků. V žádné fázi se nepřidává cokoliv do vody či nemění její přírodní složení. To znamená, že při používání Ferrotone® se nemusíte obávat dalších složek, které způsobují nežádoucí reakce či komplikace.

Ferrotone® je zabalen do pohodlných, jednotlivých sáčků (o obsahu 20ml), které mohou být ihned konzumovány či přidány do ovocného džusu. Pohodlné balení v sáčcích s dávkou na jeden den snadno vložíte do kapsy, tašky, kabelky nebo cestovního zavazadla a máte ho vždy po ruce.

Složení:

Jeden sáček Ferrotone® obsahuje 5mg železa, tedy přibližně jednu třetinu doporučené denní dávky. Protože se však železo ze Ferrotone® lépe vstřebává (až 40%), jeden sáček denně je schopný pokrýt až 100% Vaší tělesné potřeby železa.

Dávkování:

Jeden sáček denně stačí smíchat s vodou nebo s Vaší oblíbenou ovocnou šťávou (ne grepovou). Jednoduché užití, snadné balení a vysoká vstřebatelnost železa činí Ferrotone® naprosto jedinečným produktem na trhu.

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.