Fresubin Protein Energy DRINK balíček 5+1 ks

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Značka: FRESUBIN
Fresubin Protein Energy DRINK je nutričně kompletní tekutá výživa s vysokým obsahem energie a bílkovin.
Skladem na e-shopu
269 ušetříte 20 Kč

Původní cena 289 Kč , sleva 7%

Nejnižší cena před slevou: 289 Kč

Cena za 100 g: 36 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50104366

Kompletní tekutá výživa s vysokým obsahem bílkovin v malém objemu je zejména vhodná pro pacienty před a po operaci, po úrazech, během rekonvalescence, během pobytu v nemocnici a pro seniory. Lze použít jako doplnění nebo úplnou náhradu stravy při malnutrici nebo při riziku vzniku onemocnění souvisejících s malnutricí, zejména pro pacienty se zvýšenou potřebou energie a bílkovin nebo s omezeným příjmem tekutin. Nápoj má nízký obsah laktózy a neobsahuje lepek.

Balíček 5+1 obsahuje mix příchutí: 2 x čokoláda, 2 x vanilka, 1 x lesní jahoda, 1 x oříšek.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoce energetická tekutá výživa
  • vysoký obsah bílkovin
  • neobsahuje lepek

Fresubin Protein Energy je zvlášť vhodný pro pacienty:

  • trpící nedostatečným příjmem energie a bílkovin
  • před a po chirurgickém zákroku
  • po úrazech
  • s nádorovým onemocněním
  • seniory

Dávkování

Musí být stanoveno zdravotnickým odborníkem dle potřeb pacienta. Jako doplněk běžné stravy užívejte 2-3 lahvičky denně (600-900 kcal). K celkové výživě užívejte 4-5 lahviček denně (1200-1500 kcal). Pokud se používá k celkové výživě, zvažte vysoký obsah bílkovin. Užívejte nejméně po dobu 2 týdnů.

Složení

Voda, mléčné bílkoviny, sacharóza, rostlinné oleje (slunečnicový olej, řepkový olej), maltodextrin, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aroma, emulgátory (E 471, sójové lecitiny), citrát draselný, chlorid sodný, vit. C, stabilizátory (E 460, E 466, E 407), regulátor kyselosti (E 524), difosforečnan železitý, síran zinečnatý, vit. E, kys. pantothenová, niacin, chlorid manganatý, síran měďnatý, vit. B2, vit. B6, fluorid sodný, vit. B1, ß-karoten, vit. A, kys. listová, jodid draselný, molybdenan sodný, chlorid chromitý, seleničitan sodný, vit. K1, biotin, vit. D3, vit. B12.

Použití

Před použitím protřepejte. Pijte po malých doušcích mezi hlavními jídly jako svačinu nebo před spaním jako druhou večeři. Nejlépe chutná vychlazený, ale lze ho podávat i při pokojové teplotě nebo ohřát (maximálně na 50° Celsia). Spojte popíjení s oblíbenou činností - např. se čtením novin.

Upozornění

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Uchovávejte při pokojové teplotě. Otevřená balení mohou být uchovávána v chladničce až 24 hodin. Podávat pod lékařským dohledem. Dávkování musí být stanoveno vždy zdravotnickým odborníkem dle potřeb pacienta! Vhodné i jako jediný zdroj výživy. Není vhodné pro děti mladší 3 let. Podávat opatrně dětem mladším 6 let. Nevhodné pro pacienty s galaktosémií. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.