Ortis Fructolax 15 tablet

Doplněk stravy

Značka: ORTIS
Doplněk stravy Fructolax obsahuje dřeň z ovoce, a pomáhá tak zvýšit příjem vlákniny ve stravě. Reveň, fíky a tamarind přispívají k normální funkci střevního traktu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
179

Cena za 1 kus: 12 Kč

O produktu

50090581

Pravidelné a bezproblémové vyprazdňování je jedním z ukazatelů dobrého zdravotního stavu. Nebudete ale zdaleka jediní, pokud se potýkáte se zácpou. Podílí se na tom zejména nepravidelný příjem potravy a její charakter, což má za následek vyšší výskyt zažívacích poruch způsobených nedostatečným zastoupením potřebné vlákniny (zelenina, ovoce). Vhodné je proto doplnit vlákninu z přírodních surovin, jako je doplněk stravy Fructolax, který je složen hlavně z ovocných dření a vlákniny (fíky, datle, tamarind, reveň). Komplex těchto látek je šetrný k přirozené střevní mikroflóře. Reveň a fíky přispívají k normální funkci střevního traktu. Tamarind podporuje normální trávení a funkce střevního traktu.

Hlavní vlastnosti:

  • účinkuje jemně a efektivně
  • reveň a fíky přispívají k normální funkci střevního traktu
  • tamarind podporuje normální trávení a funkce střevního traktu
  • nedráždí
  • šetrné k přirozené střevní mikroflóře

Dávkování

Dospělí a děti starší 12 let: 1 tabletu večer zapijte větším množstvím vody.

Složení

Reveň (Rheum palmatum L./ Rheum offinale Baill.- 496mg/tbl),prášek z koncentrované šťávy z fíků (Ficus carica L.- 50mg/tbl); plnidlo: mikrokrystalická celulóza, kukuřičný škrob, guma guar (Cyamopsis tetragonolobus (L.) Taub.- 50mg/tbl), extrakt z tamarindu (Tamarindus indica L.- 50mg/tbl), slunečnicový lecitin, maltodextrin; potahovací činidla: hydroxypropylmethylcelulosa, hydroxypropylcelulosa; barviva: oxid titaničitý, antokyany; protispékavé látky: mastek, oxid křemičitý, stearan hořečnatý.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.