Doplněk stravy

Ortis Fructolax 30 tablet

Značka: ORTIS

Doplněk stravy Fructolax obsahuje dřeň z ovoce, a pomáhá tak zvýšit příjem vlákniny ve stravě. Reveň, fíky a tamarind přispívají k normální funkci střevního traktu.

215
Ušetříte 14%

Původní cena:  249 Kč  ·  sleva 34 Kč

Cena za 1 kus: 7,17 Kč

Nejnižší cena před slevou: 249 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Ortis Fructolax 30 tablet

50056079

Úvod

Pravidelné a bezproblémové vyprazdňování je jedním z ukazatelů dobrého zdravotního stavu. Nebudete ale zdaleka jediní, pokud se potýkáte se zácpou. Podílí se na tom zejména nepravidelný příjem potravy a její charakter, což má za následek vyšší výskyt zažívacích poruch způsobených nedostatečným zastoupením potřebné vlákniny (zelenina, ovoce). Vhodné je proto doplnit vlákninu z přírodních surovin, jako je doplněk stravy Fructolax, který je složen hlavně z ovocných dření a vlákniny (fíky, datle, tamarind, reveň). Komplex těchto látek je šetrný k přirozené střevní mikroflóře. Reveň a fíky přispívají k normální funkci střevního traktu. Tamarind podporuje normální trávení a funkce střevního traktu.

Hlavní vlastnosti:

  • účinkuje jemně a efektivně
  • reveň a fíky přispívají k normální funkci střevního traktu
  • tamarind podporuje normální trávení a funkce střevního traktu
  • nedráždí
  • šetrné k přirozené střevní mikroflóře

Dávkování

Dospělí a děti starší 12 let: 1 tabletu večer zapijte větším množstvím vody.


Složení

Suché výtažky z reveně (Rheum palmatum L./Rheum officinale Baill. - 496mg/tbl.); disperzní činidlo: mikrokrystalická celulóza; prášek z fíků (Ficus carica L. -80 mg/tbl.); suché výtažky z tamarindu (Tamarindus indicaL. - 50 mg/tbl.); vláknina z akácie (Acacia senegal L. - 50mg/tbl.); leštidla: hydroxypropylmethylcelulosa,hydroxypropylcelulosa; barvivo: antokyany; protispékavé látky: talek, stearan hořečnatý.


Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.