Gyntima Menopausa vaginální čípky 10 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: GYNTIMA
Potlačuje nepříjemné projevy menopauzy spojené se suchostí v pochvě. Obsahují výtažek ze sóji bohatý na fytoestrogeny, kyselinu hyaluronovou a kyselinu mléčnou.
235

O produktu

50119938

Nepříjemná suchost pochvy bývá častým projevem v období menopauzy. Důsledkem bývá bodavý, jemně pálivý pocit v pochvě či bolestivý pohlavní styk. Gyntima Menopausa vaginální čípky obsahují výtažek ze sóji bohatý na fytoestrogeny, zvlhčující kyselinu hyaluronovou, kyselinu mléčnou a další aktivní látky, které přispívají k zachování zdravé biologické rovnováhy a zmírnění vaginální suchosti.

Hlavní vlastnosti:

  • zvlhčuje vaginální sliznici
  • potlačuje nepříjemné projevy spojené se suchostí v pochvě
  • podporuje biologickou rovnováhu poševní sliznice

Dávkování

S přihlédnutím k příznakům se doporučuje aplikace 1 čípků 1x denně, ideálně večer, po večerní hygieně. Délka léčby je 10 dní. Při preventivním používání se čípky aplikují dlouhodobě, a to 2x týdně 1 vaginální čípek. Před použitím čípků doporučujme důkladně umýt ruce i ošetřenou oblast.

Složení

PEG 32, lactosum, polysorbatum 20, PEG 20, Natrii chloridum, Acidum lacticum, Magnesii sulphas, Proteose pepton, Soye been extract, Sodium hyaluronate, Extractum Salviae officinalis, Acidum folicum.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.