Zdravotnické prostředky

Gyntima Probiotica vaginální čípky 10 ks

Značka: GYNTIMA
3.7

Vaginální čípky se šalvějí a kyselinou mléčnou. Zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu sliznice pochvy, která pak snáze odolává škodlivým bakteriím a infekcím.

235
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Gyntima Probiotica vaginální čípky 10 ks

50114040

Úvod

Vaginální čípky se šalvějí a kyselinou mléčnou. Gyntima Probiotica vytvářejí živnou půdu pro laktobacily nacházející se ve vaginální flóře a zabezpečují jejich optimální rozmnožování. Tyto přirozené mléčné kultury zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu sliznice pochvy, která pak snáze odolává škodlivým bakteriím a infekcím.

Hlavní vlastnosti:

  • s obsahem kyseliny mléčné
  • vytvářejí živnou půdu pro laktobacily
  • podporují přirozenou biologickou rovnováhu sliznice pochvy

Dávkování

Používejte dlouhodobě jako součást pravidelné péče o zdravé prostředí pochvy. Zejména vhodné je používaní čípků v období menopauzy a kojení, při užívání antibiotik nebo jiných prostředků, které ničí bakterie, po návštěvě koupaliště. V akutním případě se doporučuje aplikace 1 čípku 1x denně, ideálně večer, po večerní hygieně. Délka léčby – 10 dní. Při preventivním používání se čípky aplikují 2x týdně, dlouhodobě. Před použitím čípků doporučujme důkladně umýt ruce i ošetřenou oblast.


Složení

PEG 32, lactosum, polysorbatum 20, PEG 20, Natrii chloridum, Acidum lacticum, Magnesii sulphas, Proteose pepton, Extractum Salviae officinalis, Acidum folicum.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.