Fytofontana Cells Pigment Emulsion 30 ml

Kosmetika

Emulze s kmenovými buňkami Fytofontana Cells Pigment Emulsion účinně zesvětluje pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti a eliminuje vzhled vrásek.
Skladem na e-shopu
885

O produktu

50078216

Dejte sbohem nerovnoměrné pigmentaci a barevným nesrovnalostem pleti! Emulze s kmenovými buňkami Fytofontana Cells Pigment Emulsion účinně zesvětluje silně pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti a podporuje zmírnění vrásek. Kombinace výtažku himalájské rostliny Punarnava (Boerhavia diffusa) a biotechnologického oligopeptidu-34 působí několikanásobným synergickým bělícím účinkem. Díky ochranému faktoru SPF 25 zároveň chrání pokožku před škodlivými vlivy UV záření a před vznikem další hyperpigmentace. Užijte si sjednocenou a zářivou pleť!

Aktivní látky:

  • TrioStem3 Complex
  • peptidy
  • látky zaměřené na doplnění a ochranu kolagenu
  • kyselina hyaluronová v lipozomové formě
  • DMAE

Použití

Přípravek se používá na zesvětlení pokožky celé tváře nebo cíleně jen na zmírnění pigmentových skvrn. Přípravek obsahuje SPF 25, proto je určen pro denní použití. Pro dosažení viditelných výsledků používejte po dobu alespoň 60 dní následující kombinaci přípravků: na čištění pokožky používejte Fytofontana Stem Cells Pigment, dvoufázový roztok s kmenovými buňkami ráno a večer, následně naneste ráno emulzi s ochranným faktorem Fytofontana Stem Cells Pigment na ochranu pleti před škodlivými vlivy slunečního záření. Pro dosažení intenzivnějšího účinku kombinujte s přípravkem Fytofontana Stem Cells Pigment sérum s kmenovými buňkami po večerní hygieně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.