Fytofontana Cells Pigment Serum 30 ml

Kosmetika

Sérum s kmenovými buňkami Fytofontana Cells Pigment Serum účinně zesvětluje pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti a eliminuje vzhled vrásek.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
708 ušetříte 177 Kč

Původní cena 885 Kč sleva 20%

O produktu

50078210

Dejte sbohem nerovnoměrné pigmentaci a barevným nesrovnalostem pleti! Sérum s kmenovými buňkami Fytofontana Cells Pigment Serum účinně zesvětluje silně pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti a podporuje zmírnění vrásek. Kombinace výtažku himalájské rostliny Punarnava (Boerhavia diffusa) a biotechnologického oligopeptidu-34 působí několikanásobným synergickým bělícím účinkem. Užijte si sjednocenou a zářivou pleť!

Aktivní látky:

  • TrioStem3 Complex
  • peptidy
  • látky zaměřené na doplnění a ochranu kolagenu
  • kyselina hyaluronová v lipozomové formě
  • DMAE

Použití

Přípravek se používá na zesvětlení pokožky celé tváře nebo cíleně jen na zmírnění pigmentových skvrn. Pro dosažení viditelných výsledků používejte po dobu alespoň 60 dní následující kombinaci přípravků: na čištění pokožky používejte Fytofontana Stem Cells Pigment, dvoufázový roztok s kmenovými buňkami ráno a večer, následně naneste ráno emulzi s ochranným faktorem Fytofontana Stem Cells Pigment na ochranu pleti před škodlivými vlivy slunečního záření. Pro dosažení intenzivnějšího účinku kombinujte s přípravkem Fytofontana Stem Cells Pigment sérum s kmenovými buňkami po večerní hygieně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.