Doplněk stravy

Dr. Popov Fytostevin 200 tablet

Značka: DR.POPOV

Přírodní sladidlo ve formě tablet bez kalorií. Díky nulovému glykemickému indexu se hodí např. při redukčních dietách. Má vysokou sladivost – 200 až 300x sladší než běžný cukr.

165

Cena za 100 kusů: 82,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Dr. Popov Fytostevin 200 tablet

50067088

Úvod

Ryze přírodní sladidlo ve formě tablet neobsahuje žádné kalorie, proto je vhodné nejen pro diabetiky, ale můžete jej používat i při redukčních dietách místo cukru nebo jiných syntetických sladidel. Má vysokou sladivost – je dokonce 200 až 300x sladší než běžný cukr, a přesto nepřispívá k tvorbě zubního kazu. Jedna tableta odpovídá jedné lžíci cukru. Fytostevin mohou užívat i diabetici či osoby trpící fenylketonurií. Fytostevin® má praktický plastový dávkovač. Hodí se např. k oslazení čaje nebo kávy.

Stévie sladká – sladká tráva

Stévie je tropická rostlina, která roste v Jižní a Střední Americe. Někdy se jí říká také zelené zlato, sladká tráva nebo medové lístky. K oslazení pokrmů ji užívaly už jihoamerické domorodé kmeny. Rostlina obsahuje sladidlo necukerné povahy 200 až 300x sladší než běžný cukr. Dále obsahuje řadu vitamínů (např. A a C) a minerálů (např. vápník, draslík, železo). Lze ji používat v čerstvém nebo sušeném stavu.

Hlavní vlastnosti:

  • rostlinné sladidlo ve formě tablet
  • 200-300x sladší než běžný cukr
  • 1 tableta = 1 lžička cukru

Složení

Stevie 98 %, Rebaudiosid A, laktóza monohydrát, croscamelose sodium, mikrokrystalická celulóza, polyvinylpyrrolidonum, stearan hořečnatý.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.