Good Gout BIO Mini bagetky s rajčátky 10m+ 70 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Cereální sušenky pro malé děti a kojence od ukončeného 10. měsíce. Báječná svačinka do ruky z bio celozrnné mouky obohacené malým množstvím výživných kvasnic.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
94 ušetříte 21 Kč

Původní cena 115 Kč, sleva 18%

Cena za 100 g: 134 Kč

O produktu

50119255

Cereální sušenky pro malé děti a kojence od ukončeného 10. měsíce. Good Gout BIO Mini bagetky s rajčátky jsou báječnou svačinkou do ruky z bio celozrnné mouky obohacené malým množstvím výživných kvasnic.

Hlavní vlastnosti:

  • první jídlo do ručičky
  • v uzavíratelném obalu
  • 100% bio kvalita

Složení

82,5 % bio celozrnná mouka pšeničná (lepek), 10,5 % bio extra panenský olivový olej, 3,3 % bio rajčatový prášek, kvasnice, bio pšeničný lepek. Alergeny: obsahuje lepek. Může obsahovat stopy sezamových semínek a sóji. Pečené. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno v Itálii.

Upozornění

Potravina pro zvláštní výživu. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem. Po použití obal opatrně uzavřete. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla a tepla.

Upozornění: Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Je vaše dítě připraveno na křupání? I když dítě o několik centimetrů povyrostlo, neznamená to, že je schopné jíst jako dospělý! Doporučujeme vám, abyste mu dali mini bagetky, pouze pokud již umí sedět na vysoké dětské židli, je zvyklé jíst chléb a jídla obsahující kousky a má alespoň dva zuby. Je také nezbytné, aby vaše dítě sedělo vzpřímeně a bylo během jídla pod neustálým dohledem dospělého.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.