Good Gout BIO Mini bagetky s rozmarýnem a sýrem 10m+ 70 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Cereální sušenky pro malé děti a kojence od ukončeného 10. měsíce. Báječná svačinka do ruky z bio celozrnné mouky obohacené malým množstvím výživných kvasnic.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

109

Cena za 100 g: 156 Kč

O produktu

50119256

Cereální sušenky pro malé děti a kojence od ukončeného 10. měsíce. Good Gout BIO Mini bagetky s rozmarýnem a sýrem jsou báječnou svačinkou do ruky z bio celozrnné mouky obohacené malým množstvím výživných kvasnic.

Hlavní vlastnosti:

  • první jídlo do ručičky
  • v uzavíratelném obalu
  • 100% bio kvalita

Složení

76,1 % bio celozrnná mouka pšeničná (lepek), 9,7 % bio extra panenský olivový olej, 9,1 % bio sýr (laktóza), 1,5 % bio rozmarýn, kvasnice, bio pšeničný lepek. Alergeny: obsahuje lepek a laktózu. Může obsahovat sóju a sezam. Pečené. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno v Itálii.

Upozornění

Potravina pro zvláštní výživu. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem. Po použití obal opatrně uzavřete. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla a tepla.

Upozornění: Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Je vaše dítě připraveno na křupání? I když dítě o několik centimetrů povyrostlo, neznamená to, že je schopné jíst jako dospělý! Doporučujeme vám, abyste mu dali mini bagetky, pouze pokud již umí sedět na vysoké dětské židli, je zvyklé jíst chléb a jídla obsahující kousky a má alespoň dva zuby. Je také nezbytné, aby vaše dítě sedělo vzpřímeně a bylo během jídla pod neustálým dohledem dospělého.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.