GS MimiStar Forte 90 tablet

Doplněk stravy

Značka: GS
Doplněk stravy pro ženy, které plánují miminko. GS MimiStar Forte obsahuje vysokou dávku inositolu, kyseliny listové v přirozené formě + zinek pro podporu plodnosti.
389

Cena za 1 kus: 4 Kč

Maximální povolený počet: 1 ks
FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50097807

Doplněk stravy pro ženy, které plánují miminko. GS MimiStar Forte obsahuje vysokou dávku inositolu, kyseliny listové v přirozené formě + zinek pro podporu plodnosti. Přípravek je doplněný o vitaminy B6 a B12, které přispívají k psychické pohodě.

Hlavní vlastnosti

  • vysoká dávka inositolu v komfortní tabletové formě užívání
  • vysoká dávka kyseliny listové v přirozené formě (800 µg)
  • obsahuje vitamíny B6 a B12 přispívající k psychické pohodě

Aktivní látky v přípravku GS MimiStar Forte

  • Inositol je látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu. Člověk si jej částečně tvoří sám a částečně své potřeby pokrývá z vnějšího prostředí. Někdy je označován jako vitamin B9. Je důležitou součástí buněčných membrán a podílí se na výměně informací mezi buňkami.
  • Kyselina listová neboli folát patří mezi vitamíny skupiny B. Potřebujeme ji k dělení buněk, především u rychle rostoucích tkání, jako je například kostní dřeň, kde se tvoří nové krevní buňky. Podporuje růst zárodečných tkání během těhotenství. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a má rovněž pozitivní vliv na psychickou činnost.
  • Zinek patří k důležitým mikro prvkům, protože je součástí více než tří set různých enzymů a má v těle celou řadu biochemických funkcí. Z tohoto důvodu má velký význam pro udržení plodnosti a reprodukčních schopností.
  • Jód podporuje činnost štítné žlázy, která je klíčová pro řadu metabolických dějů, které se v lidském těle odehrávají. Dostatečný příjem jódu má význam obzvláště v období před otěhotněním a v průběhu těhotenství.
  • Hořčík přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání. Podílí se na normálním energetickém metabolismu i na správné funkci svalů.
  • Vitaminy B6 a B12 přispívají k normálnímu energetickému metabolizmu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Mají rovněž pozitivní vliv na psychickou činnost.
  • Vitamin C je důležitý antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály. Přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry vyčerpání. Také má rovněž pozitivní vliv na psychickou činnost.

Dávkování

Užívejte 1-3 tablety denně po dobu minimálně 3 měsíců před otěhotněním. Tablety lze užít najednou nebo samostatně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Užívání je bezpečné i v době těhotenství.

Složení

Plnidlo (mikrokrystalická celulóza, sodná sul karboxymethylcelulózy), oxid hořečnatý, protispékavá látka (oxid křemičitý, stearan hořečnatý), kyselina askorbová, extrakt z mořských řas, oxid zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, potahovací látka (hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylalkohol, polyethylenglykol 6000, polydextróza, mastek), barvivo (oxid titaničitý), kyselina listová, kyanokobalamin. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.