Doplněk stravy

GS MimiStar Forte 90 tablet

Značka: GS

Doplněk stravy pro ženy, které plánují miminko. GS MimiStar Forte obsahuje vysokou dávku inositolu, kyseliny listové v přirozené formě + zinek pro podporu plodnosti.

NAVÍC GS Céčko želatinky 50 ks Při nákupu produktů značek GS a Cemio v minimální hodnotě 590 Kč získáte NAVÍC GS Céčko želatinky 50 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2024, nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: GS MimiStar Forte 90 tablet

50097807

Úvod

Doplněk stravy pro ženy, které plánují miminko. GS MimiStar Forte obsahuje vysokou dávku inositolu, kyseliny listové v přirozené formě + zinek pro podporu plodnosti. Přípravek je doplněný o vitaminy B6 a B12, které přispívají k psychické pohodě.

Hlavní vlastnosti

  • vysoká dávka inositolu v komfortní tabletové formě užívání
  • vysoká dávka kyseliny listové v přirozené formě (800 µg)
  • obsahuje vitamíny B6 a B12 přispívající k psychické pohodě

Aktivní látky v přípravku GS MimiStar Forte

  • Inositol je látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu. Člověk si jej částečně tvoří sám a částečně své potřeby pokrývá z vnějšího prostředí. Někdy je označován jako vitamin B9. Je důležitou součástí buněčných membrán a podílí se na výměně informací mezi buňkami.
  • Kyselina listová neboli folát patří mezi vitamíny skupiny B. Potřebujeme ji k dělení buněk, především u rychle rostoucích tkání, jako je například kostní dřeň, kde se tvoří nové krevní buňky. Podporuje růst zárodečných tkání během těhotenství. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a má rovněž pozitivní vliv na psychickou činnost.
  • Zinek patří k důležitým mikro prvkům, protože je součástí více než tří set různých enzymů a má v těle celou řadu biochemických funkcí. Z tohoto důvodu má velký význam pro udržení plodnosti a reprodukčních schopností.
  • Jód podporuje činnost štítné žlázy, která je klíčová pro řadu metabolických dějů, které se v lidském těle odehrávají. Dostatečný příjem jódu má význam obzvláště v období před otěhotněním a v průběhu těhotenství.
  • Hořčík přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání. Podílí se na normálním energetickém metabolismu i na správné funkci svalů.
  • Vitaminy B6 a B12 přispívají k normálnímu energetickému metabolizmu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Mají rovněž pozitivní vliv na psychickou činnost.
  • Vitamin C je důležitý antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály. Přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry vyčerpání. Také má rovněž pozitivní vliv na psychickou činnost.

Dávkování

Užívejte 1-3 tablety denně po dobu minimálně 3 měsíců před otěhotněním. Tablety lze užít najednou nebo samostatně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Užívání je bezpečné i v době těhotenství.


Složení

Plnidlo (mikrokrystalická celulóza, sodná sul karboxymethylcelulózy), oxid hořečnatý, protispékavá látka (oxid křemičitý, stearan hořečnatý), kyselina askorbová, extrakt z mořských řas, oxid zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, potahovací látka (hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylalkohol, polyethylenglykol 6000, polydextróza, mastek), barvivo (oxid titaničitý), kyselina listová, kyanokobalamin. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.