Gyno-pevaryl

Řadit
Filtry výpisu
Gyno-pevaryl 150 mg 3 vaginální čípky

3 vaginální čípky

Registrovaný léčivý přípravek

Gyno-pevaryl 150 vaginální čípky se používají k léčbě kvasinkových, plísňových a některých bakteriálních infekcích pochvy u dospělých žen a dívek od 16 let.

    155 Kč

    Přípravek GYNO-PEVARYL 150 je antimykotikum (lék proti plísním) pro vaginální, případně kožní podání. Je určen ženám a dívkám od 16 let, event. slouží i k léčbě partnera. Obsahuje ekonazol-nitrát, látku účinnou proti kvasinkovým, plísňovým a některým bakteriálním infekcím.

    Kvasinkové infekce pochvy a zevních rodidel se vyznačují především svěděním až bolestí. Jsou doprovázeny hustým bílým výtokem z pochvy. Mezi nejčastější příčiny vaginálních mykóz patří užívání antibiotik, cukrovka, kombinovaná hormonální antikoncepce, nevhodná hygiena či nadměrné požívání sladkostí. Kvasinkové infekce mohou být přenosné pohlavním stykem, proto je vhodné přeléčit i partnera, abyste předešli opakovanému předávání infekce mezi sebou.

    Zakoupit můžete buď balení obsahující pouze vaginální čípky GYNO-PEVARYL 150, anebo zvolit GYNO-PEVARYL 150 Combipack, které obsahuje navíc krém. Krém je určen k aplikaci v oblasti zevních rodidel, je možné užít jej i k léčbě partnera.


    GYNO-PEVARYL je lék k zevnímu užití. Obsahuje ekonazol-nitrát. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták!