Doplněk stravy

Terezia Hemoplus + kyselina listová 60 kapslí

Značka: TEREZIA
  • Terezia Hemoplus díky obsahu vitaminů B2, B6, B9 a B12 přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Díky obsahu železa přispívá k přenosu kyslíku.
355

Cena za 1 kus: 6 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Terezia Hemoplus + kyselina listová 60 kapslí

50089252

Úvod

Rostlinný kvintet pro podporu vaší krvetvorby. Železo spolu s vitamíny B2, B6, B9 a B12 přispívá k tvorbě červených krvinek. Hemoplus obsahuje přírodní složky bohaté na bioflavonoidy jako jsou červená řepa, ostružiník křovitý a révu vinnou, které jsou pro silnější účinek zkombinované s hlívou a rakytníkem. Produkt je dále obohacen o vitaminy řady B, vitamin C a železo. Díky tomu vzniká jedinečný prostředek pro těhotné ženy, dárce krve, ženy v reprodukčním věku a osoby s nepravidelným stravováním

Aktivní složky:

  • réva vinná je bohatá zejména na bioflavonoidy, organické kyseliny, třísloviny a aminokyseliny.
  • hlíva ústřičná obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek – betaglukany, houbovou vlákninu a další
  • ostružiník křovitý obsahuje karotenoidy, organické kyseliny a pektin
  • vitamin B2 přispívá k zachování normálního energetického metabolizmu železa, přispívá k zachování červených krvinek
  • vitamin B6 přispívá k tvorbě červených krvinek, přispívá ke snížení únavy
  • vitamin B9 má příznivý vliv na krvetvorbu
  • vitamin B12 má příznivý vliv na tvorbu červených krvinek
  • železo přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k přenosu kyslíku
  • vitamin C zvyšuje vstřebávání železa, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy a podpoře imunitního systému

Dávkování

1 kapsle 2x denně po jídle. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a nasype do jídla nebo vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 250 mg směsi HEMO PLUS + vitamin C + kyselina listová [prášek sušené modré révy vinné (Vitis vinifera), prášek sušené houby hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), vitamin C (kyselina L-askorbová), prášek sušeného plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), Fe – železo (fumaran železnatý), prášek sušeného plodu ostružiníku křovitého (Rubus fruticosus), prášek sušené červené řepy (Beta vulgaris), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B9 – kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamin B12 (kyanokobalamin)]. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.