Herbadent

Řadit
Filtry výpisu
Herbadent Original Junior kosmická zubní pasta 75 g

kosmická zubní pasta 75 g

Dentální hygiena

Zubní pasta pro kluky a holky od 6 let z výtažků sedmi léčivých bylin. Účinná a zároveň šetrná péče o dětské zuby a dásně. Obsah fluoridů 950 ppm.

  119 Kč
  Herbadent Original bylinná zubní pasta 100 g

  bylinná zubní pasta 100 g

  Dentální hygiena

  Pečuje o zuby, dásně a sliznice v dutině ústní hojivou silou přírody. S jemnou bylinkovou příchutí.

   119 Kč
   Herbadent Masážní roztok 25 ml

   25 ml

   Registrovaný léčivý přípravek

   Používá se k masážím dásní, zejména při paradentóze, k ošetření zánětlivých onemocnění ústní sliznice, otlaků pod snímacími zubními náhradami, oparu, eventuelně i po chirurgických zásazích v ústní dutině.

    125 Kč
    Herbadent Bylinná ústní voda koncentrát 250 ml

    250 ml

    Dentální hygiena

    Bylinná ústní voda je (po naředění) určena k výplachům a hygieně dutiny ústní. Vychází z tradiční receptury. Pomáhá udržovat zuby, dásně a sliznici dutiny ústní ve výborném stavu.

     225 Kč
     Herbadent Kids Dětská zubní pasta + kartáček zdarma

     Dentální hygiena

     Herbadent KIDS dětská zubní pasta s fluoridem účinně a šetrně čistí mléčné zuby a chrání je tak před zubním kazem. Je určena pro děti do 6 let. Nyní balení s dětským kartáčkem zdarma.

      135 Kč
      Herbadent Original Homeo zubní pasta bez mentholu 100 g

      zubní pasta bez mentholu 100 g

      Dentální hygiena

      Pečuje o zuby, dásně a celou ústní dutinu hojivou silou přírody. S jemně nasládlou chutí ženšenu.

       159 Kč
       Herbadent Professional Bylinný roztok na dásně 25 ml

       25 ml

       Dentální hygiena

       Masážní roztok s extrakty z léčivých bylin k péči o dásně při paradentóze. Při problémech s afty nebo opary. K výplachům po chirurgických zákrocích.

        149 Kč
        Herbadent Professional Bylinný gel na dásně 25 g

        25 g

        Dentální hygiena

        Gel k péči o dásně s extrakty z léčivých bylin  a chlorhexidinem. Vhodný při projevech paradentózy nebo při problémech s afty či opary.

         199 Kč
         Herbadent Zubní kartáček jemný

         Dentální hygiena

         Vhodný pro každodenní použití i pro šetrnou péči o citlivé dásně. Rovnoměrně zastřižená kvalitní vlákna DuPont® na malé hlavičce kartáčku pro efektivní čištění zubů. Měkká vlákna nedráždí tkáň dásní.

          75 Kč
          Herbadent Zubní kartáček velmi jemný

          Dentální hygiena

          Vhodný pro každodenní použití i pro šetrnou péči o citlivé dásně. Rovnoměrně zastřižená kvalitní vlákna DuPont® na malé hlavičce kartáčku pro efektivní čištění zubů. Měkká vlákna nedráždí tkáň dásní.

           75 Kč
           Herbadent Original bylinný gel na dásně 25 g

           bylinný gel na dásně 25 g

           Dentální hygiena

           Každodenně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní hojivou silou přírody. S jemnou bylinkovou příchutí.

            149 Kč
            Herbadent Professional Bylinná zubní pasta s fluorem 100 g

            100 g

            Dentální hygiena

            Gelová zubní pasta se zvýšeným obsahem fluoru a extrakty z léčivých bylin. Pečuje o zuby, dásně a celou ústní dutinu. Vhodná při projevech paradentózy.

             169 Kč
             Herbadent Original bylinná ústní voda 400 ml

             bylinná ústní voda 400 ml

             Dentální hygiena

             Chrání a pečuje o celou ústní dutinu hojivou silou přírody. S jemnou bylinkovou příchutí.

              139 Kč

              Vložte důvěru v péči o svá ústa do rukou české značky. Herbadent má za sebou více než 300 let vývoje a tradic, jejichž základ se i přes razantní změny v průběhu let nikdy nezměnil. Značka své kosmetické a bylinné produkty zakládá výhradně na přírodní bázi. Příroda je k nám totiž poctivá a od nás si nezaslouží nic jiného, než abychom byli poctiví vůči ní. Poznejte na vlastní kůži blahodárné účinky bylinných kosmetických přípravků Herbadent. Koupí produktů této značky máte záruku té nejvyšší kvality, na kterou je přísně dohlíženo. Společnost své bylinky přebírá od prověřených dodavatelů a sami pracovníci je míchají a připravují z nich extrakty, které se stávají základem pro jednotlivé produkty této značky.

              Produkty Herbadent

              Zuby bychom měli mít na celý život. Aby nám však vydržely a neztrácely během let svou pevnost a bělost, je potřeba o ně pravidelně a každodenně pečovat. Využijte přírodní zubní pasty Herbadent, které jsou tvořeny pečlivě zvoleným extraktem sedmi léčivých bylin. Tento výtažek blahodárně působí na zuby i dásně a dutinu ústní nedráždí, jelikož neobsahují žádná chemická barviva. Pokud trpíte na citlivé a krvácející dásně, zklidněte je rostlinnými gely či roztoky, které jsou speciálně určeny k péči o dásně. Proti vážnějším problémům, například parodontóze, zánětu dásní nebo aftech, využijte masážní roztok na dásně. Po vyčištění zubů celou ústní dutinu vyčistíte bylinnou ústní vodou, kde základ tvoří rostliny a je zde pouze minimum alkoholu. Nejen, že ústní voda pomáhá předcházet tvorbě bakterií v ústech, ale také vám zajistí svěží dech. Péči o dutinu ústní uzavírá kvalitní zubní kartáček. Herbadent nabízí kartáčky s měkkými a rovně střiženými vlákny, které jsou vhodné pro dospělé i děti.