Herbamedica Magne Marine přírodní mořský hořčík 250 ml

Doplněk stravy

Herbamedica Magne Marine přírodní mořský hořčík obsahuje 35 % hořčíku v tekuté formě, která je lépe vstřebatelná. Hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.
Skladem na e-shopu
399

Cena za 100 ml: 160 Kč

O produktu

50129783

Cítíte se unavení? Zvažte, zdali Váš jídelníček obsahuje dostatečné množství hořčíku. Herbamedica Magne Marine přírodní mořský hořčík je získán patentovanou technologii z vod Severní Evropy. Obsahuje 35 % hořčíku v tekuté formě, která je lépe vstřebatelná. Hořčík neboli magnezium je nezbytný pro nespočet biochemických pochodů v našem těle. Je důležitý pro naše svaly a kosti, podílí se na energetickém metabolizmu a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík přispívá k normální činnosti svalů
  • hořčík přispívá k udržení normálnímu stavu kostí a zubů
  • hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
  • hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
  • neobsahuje lepek ani laktózu
  • složení bez GMO

Dávkování

Užívejte 1x denně 10 ml před spaním nebo po fyzické námaze.

Složení

Voda, fruktóza (přidatné látky), hydroxid horečnatý, jahodová příchuť, xantanová guma (stabilizator); fruktóza; sorbát draselný(konzervant), benzoan sodný (E211konzervant); kyselina citronová (regulator kyselosti). Aktivní látka v dávce 10 ml: Hydroxid hořečnatý 714 mg, z toho hořčík (Mg) 250 mg (66 % referenční hodnoty příjmu).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Nevhodné pro osoby se zvýšenou citlivosti na jednotlivé složky. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.