Doplněk stravy

Terezia Hericium erinaceus s rakytníkovým olejem 30+30 kapslí

Značka: TEREZIA

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) je vzácná ježatá houba, která se v přípravku výborně doplňuje s rakytníkovým olejem, Sibiřským zázrakem, který prokazatelně podporuje zažívání.

349

Cena za 1 kus: 5,82 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Terezia Hericium erinaceus s rakytníkovým olejem 30+30 kapslí

50059322

Úvod

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) je jedna z hub s kulinářským využitím a patří mezi lahůdky Orientu. Korálovec lze v přírodě nalézt v Severní Americe, Evropě a Asii – zde se navíc i pěstuje. Hericium, neboli Lví hříva, je jedním ze základních pilířů tradičního čínského bylinkářství. V přípravku je kombinován s rakytníkovým olejem. Olej tmavě oranžové barvy se získává z plodů Rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) lisováním za studena se zachováním všech biologických látek. Rakytník podporuje trávení a má pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost organismu.

Hlavní vlastnosti:

  • korálovec ježatý má vysoký obsah vlákniny a je bez příměsí a konzervačních látek
  • korálovec je zpracován lyofilizací – šetrný způsob sušení mrazem
  • rakytník podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, posiluje činnost srdce a pomáhá při únavě
  • rakytník zlepšuje činnost trávicího traktu
  • rakytník pomáhá udržovat zdravou pokožku a přispívá k funkci sliznice očí a úst

Dávkování

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje směs 200 mg 100% prášku lyofilizovaného korálovce ježatého (Hericium erinaceus) a 100% rakytníkového oleje bez příměsí. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.