Hipp BABY MENU BIO Karotka s bramborami a lososem 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
Hipp BABY MENU BIO Karotka s bramborami a lososem je zeleninový příkrm s rybím masem nejvyšší kvality pro děti od ukončeného 4. měsíce.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 označených produktů značky HiPP v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
58

Cena za 100 g: 31 Kč

O produktu

50102802

Hipp MENU Karotka s bramborami a lososem obsahuje zeleninu nejvyšší možné kvality. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva. Mořské ryby pocházejí z pobřežního rybolovu, jehož stanoviště se nacházejí ve vybraných regionech. Příkrm je bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Neobsahuje sůl, barviva, konzervační látky a modifikovaný škrob. Je vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce.

Hlavní vlastnosti:

  • masozeleninový příkrm pro děti od ukončeného 4. měsíce
  • obsahuje maso a zeleninu v BIO kvalitě
  • neobsahuje sůl, barviva ani konzervanty

Složení

Zelenina* 65% (mrkev* 45%, brambory* 20%), voda, divoký losos 8%, řepkový olej* 2,1%, rýžová mouka*.
*z ekologického zemědělství

Použití

Příkrm je vhodný podávat dítěti jako hlavní jídlo (oběd, večeře). Příkrm před konzumací zamíchejte. Ohřívejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.