Hipp BIO Mrkev s rýží a telecím masem 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
Jemně rozemletý masozeleninový příkrm Hipp BIO Mrkev s rýží a telecím masem je určený pro malé děti od ukončeného 4. - 6. měsíce (dle doporučení pediatra). Maso v něm je bohaté na bílkoviny a je výborným zdrojem přírodního železa.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 označených produktů značky HiPP v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
58

Cena za 1 kg: 305 Kč

O produktu

50008266

Intenzivní růst vašeho miminka vyžaduje rozšíření jídelníčku o jídla, která obsahují maso a zeleninu. Maso je bohaté na bílkoviny a je zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. Doplňková strava nyní nabývá významu i pro kojené děti. Začněte s malými porcemi, aby si dítě mohlo na nové chutě zvyknout. Dokud vaše dítě nesní celou porci, doplňujte stravu potřebným množstvím mléka. Masozeleninový příkrm je bez lepku, neobsahuje přidanou sůl ani cukr. Suroviny jsou šetrně zpracovány na páře, aby se zachovaly všechny důležité živiny.

Hlavní vlastnosti:

  • masozeleninový příkrm
  • pro děti od ukončeného 4. - 6. měsíce (dle doporučení pediatra)
  • BIO kvalita
  • bez lepku, bez přídavků solí a cukrů
  • suroviny jsou vařené na páře

Složení

Mrkev* 32 %, vařená rýže* 30 %, pitná voda, telecí maso* 8 %, řepkový olej* 2 %.
*z ekologického zemědělství

Použití

Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Promíchejte plastovou lžičkou, aby nedošlo k poškození skleničky. Zkontrolujte teplotu pokrmu. Neohřátou část uchovejte v lednici.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.