Hipp BABY MENU BIO Polévka zeleninová s telecím 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
HiPP BIO Zeleninová polévka s telecím masem je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce. Obsahuje BIO zeleninu a BIO maso bohaté na bílkoviny a železo.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 označených produktů značky HiPP v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
55

Cena za 1 kg: 289 Kč

O produktu

50038887

Intenzivní růst vašeho miminka vyžaduje rozšíření jídelníčku o jídla, která obsahují maso a zeleninu. Hipp BIO Zeleninová polévka telecím masem obsahuje zeleninu nejvyšší možné kvality. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva. Zeleninová polévka obsahuje telecí maso té nejvyšší BIO kvality. Polévka je bohatá na omega-3 mastné kyseliny z řepkového oleje. Příkrm neobsahuje sůl, barviva, konzervační látky a modifikovaný škrob. Je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce věku.

Hlavní vlastnosti:

  • masozeleninový příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • BIO kvalita
  • bez přídavků solí, konzervantů, barviv
  • s omega 3 nenasycenými mastnými kyselinami – důležité pro vývoj mozku a nervových buněk

Složení

Zelenina* 47% (květák*, brambory*, cuketa*, cibule*), voda, telecí maso* 8%, rýžová mouka*, řepkový olej* 1,8%, bylinky* (petržel*, bazalka*).
*z ekologického zemědělství

Použití

Příkrm je vhodný podávat dítěti jako hlavní jídlo (oběd, večeře). Příkrm před konzumací zamíchejte. Ohřívejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.