Hipp BABY MENU BIO Těstoviny s rajčaty a telecím masem 220 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
HiPP BIO Těstoviny s rajčaty a telecím masem je příkrm s většími kousky a lehce stravitelným BIO masem pro děti od ukončeného 1. roku.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 označených produktů značky HiPP v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
65

Cena za 1 kg: 295 Kč

O produktu

50008286

Hipp BABY MENU BIO Těstoviny s rajčaty a telecím masem obsahuje zeleninu nejvyšší možné kvality. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva. Příkrm obsahuje telecí maso té nejvyšší BIO kvality. Kousky v příkrmu jsou důležité pro učení kousání a žvýkání. Příkrm je bohatý na omega-3 mastné kyseliny z řepkového oleje. Neobsahuje sůl, barviva, konzervační látky a modifikovaný škrob.

Hlavní vlastnosti:

  • masozeleninový příkrm pro děti od ukončeného 12. měsíce
  • BIO kvalita
  • obsahuje kousky pro podporu žvýkání
  • vysoký obsah omega-3 mastných kyselin
  • neobsahuje přidanou sůl

Složení

Zelenina* 34% (rajčata* 22%, mrkev *, celer *, cibule *), voda, vařené těstoviny* (mouka z tvrdé pšenice) 19%, telecí maso* 8,1%, pšeničná mouka*, olej řepkový* 2,5%, jedlá sůl s jódem, koření* (pepř *).
*z ekologického zemědělství

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.