Hipp ZELENINA BIO První brokolice 125 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
Hipp ZELENINA BIO První brokolice je příkrm z kvalitní zeleniny rozmixovaný do jemného krému, a proto má výbornou chuť. Vhodný pro děti od ukončeného 4.-6. měsíce.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 označených produktů značky HiPP v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
39

Cena za 1 kg: 312 Kč

O produktu

50008406

Zeleninové příkrmy jsou ideální pro začátek přikrmování miminek od ukončeného 4. - 6. měsíce věku (dle doporučení pediatra). Zpočátku podávejte děťátku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte – aby si miminko mohlo zvyknout na novou formu přijímání potravy a vy jste mohla odhalit případné intolerance. Hipp zeleninové příkrmy obsahují pouze vybrané jemné druhy zeleniny jsou rozmixovány do hladkého krému, a proto mají výbornou chuť.

Hlavní vlastnosti:

  • zeleninový příkrm od ukončeného 4. - 6. měsíce
  • hladký krém bez kousků
  • bez přídavku soli
  • neobsahuje lepek
  • v BIO kvalitě


Složení

Voda, brokolice* 40 %, kukuřičná mouka* a rýžový škrob*.
*z ekologického zemědělství

Použití

Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Promíchejte plastovou lžičkou, aby nedošlo k poškození skleničky. Zkontrolujte teplotu pokrmu. Neohřátou část uchovejte v lednici. Spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.