Registrovaný léčivý přípravek

Ibalgin Duo Effect krém 100 g

Značka: IBALGIN

Ibalgin Duo Effect potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti, urychluje vstřebávání krevních výronů u dospělých a dospívajících od 12 let.

289
Ušetříte 6%

Původní cena:  309 Kč  ·  sleva 20 Kč

Nejnižší cena před slevou: 309 Kč

O produktu: Ibalgin Duo Effect krém 100 g

50135114

IBALGIN® DUO EFFECT

Kombinace dvou účinných látek

Je vhodný k léčbě bolesti zad a k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů, jako jsou otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů. Při silných bolestech pohybového aparátu je vhodné na doporučení lékaře podpořit léčbu užíváním tablet Ibalgin® 400 mg*.

IBALGIN® DUO EFFECT KOMBINACE DVOU ÚČINNÝCH LÁTEK  Je vhodný k léčbě bolesti zad a k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů.

IBALGIN® DUO EFFECT KOMBINACE DVOU ÚČINNÝCH LÁTEK. Dvojí síla. Léčivé látky.

LÉČIVÉ LÁTKY

Ibalgin® Duo Effect obsahuje léčivé látky ibuprofenum a heparinoidum S. Ibuprofen působí protizánětlivě, potlačuje bolest a zmírňuje otok. Heparinoid S v místě použití zabraňuje tvorbě krevních sraženin, urychluje vstřebávání krevních výronů, snižuje tvorbu otoků, působí protizánětlivě.


Ibalgin Duo Effect krém dvojí silou proti třem příznakům: bolest, zánět, otok

DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB UŽITÍ

Pokud lékař neurčí jinak, dospělým a dospívajícím od 12 let se nanáší na postižené místo a jeho okolí 2–3x denně v časových odstupech 4–5 hodin asi 1 mm silná vrstva krému, která se lehce vetře do kůže.

Těhotné ženy mohou užívat Ibalgin® Duo Effect pouze v 1. a 2. trimestru těhotenství, a to po poradě s lékařem.


Ibalgin Duo Effect krém od 12 let
Doporučené dávkování Ibalgin Duo Effect krém od 12 let 2-3 denně
Ibalgin Duo Effect krém od 12 let, doporučené dávkování, odstup 4-5 hodin

SLOŽENÍ

Léčivými látkami jsou: ibuprofenum 50 mg a heparinoidum S 2 mg v jednom gramu krému. Pomocnými látkami jsou: střední nasycené triacylglyceroly, stearomakrogol 100, stearomakrogol 1050, hyetelosa, kyselina stearová, cetylstearylalkohol, methylparaben, propylparaben, propylenglykol, čištěná voda.


KONTRAINDIKACE

Přípravek není určen pro děti do 12 let, přípravek nepoužívejte pokud trpíte poruchami krevní srážlivosti nebo jste v posledních třech měsících těhotenství. Ibalgin® Duo Effect se nesmí používat na otevřené rány, porušený kožní povrch, sliznice a do očí. Další kontraindikace jsou uvedeny v příbalovém letáku.


UPOZORNĚNÍ

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Ibalgin® Duo Effect je lék k vnějšímu použití. * Ibalgin® 400 mg je lék pro úlevu od akutni bolesti k vnitřnímu užití. Obsahuje Ibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.