Registrovaný léčivý přípravek

Ibolex 200 mg 20 tablet

Značka: IBOLEX

Ibolex 200 mg ulevuje od akutní bolesti svalů, kloubů, bolestí hlavy, zad, bolestí po extrakci zubů a při menstruaci a bolesti při chřipce a nachlazení. Pro dospělé.

169
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Ibolex 200 mg 20 tablet

50153357

Ibolex šetrně k tělu, nelítostně k bolesti zad

Ibolex: Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Léčivý přípravek k vnitřnímu užití s léčivou látkou ibuprofen.


Přípravek Ibolex® se používá ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné akutní bolesti různého původu u dospělých.

  • bolest svalů, kloubů, šlach a kostí, např. bolest zad
  • bolest zubního původu, bolest po vytržení zubů
  • bolest v průběhu chřipky a nachlazení (např. bolest hlavy a končetin)
  • menstruační bolest
  • bolest hlavy

Balení obsahuje 20 tablet.


Ibolex, nová generace léku proti bolesti

Ibolex® je volně prodejný lék obsahující léčivou látku dexibuprofenum, která se řadí do skupiny léků nazývaných nesteroidní protizánětlivá léčiva.


Ibolex - rychlý účinek do 30 min
Ibolex - vhodný na léčbu bolesti
Ibolex - šetrný k tělu

DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB UŽITÍ

Počáteční dávka je 1 tableta přípravku Ibolex® (200 mg dexibuprofenu), následovaná 1 tabletou každých 6 až 8 hodin podle potřeby. Mezi jednotlivými dávkami ponechejte nejméně 6 hodin a bez lékařského doporučení nepřekračujte denní dávku 3 tablety přípravku Ibolex® (600 mg dexibuprofenu).

Pokud je nutné podávat tento léčivý přípravek u dospělých déle než 4 dny (resp. déle než 3 dny, pokud máte horečku) nebo pokud se zhorší příznaky onemocnění, je třeba vyhledat lékaře.

Přípravek Ibolex® je vhodné zapít sklenicí vody nebo jinou tekutinou. Přípravek Ibolex® vykazuje rychlejší účinek, pokud se užívá bez jídla. Doporučuje se však užívat s jídlem, protože může chránit před žaludečními problémy, zejména při dlouhodobém užívání.

Děti a dospívající: Nevhodné pro děti a dospívající do 18 let.


Děti a dospívající: Nevhodné pro děti a dospívající do 18 let.
Počáteční dávka je 1 tableta přípravku Ibolex® (200 mg dexibuprofenu), následovaná 1 tabletou každých 6 až 8 hodin podle potřeby. Mezi jednotlivými dávkami ponechejte nejméně 6 hodin a bez lékařského doporučení nepřekračujte denní dávku 3 tablety přípravk
Počáteční dávka je 1 tableta přípravku Ibolex® (200 mg dexibuprofenu), následovaná 1 tabletou každých 6 až 8 hodin podle potřeby. Mezi jednotlivými dávkami ponechejte nejméně 6 hodin a bez lékařského doporučení nepřekračujte denní dávku 3 tablety přípravk

MOHU UŽÍVAT IBALGIN® RAPIDCAPS V TĚHOTENSTVÍ NEBO PŘI KOJENÍ?  Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento přípravek užívat.

MOHU UŽÍVAT IBOLEX® V TĚHOTENSTVÍ NEBO PŘI KOJENÍ?

Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento přípravek užívat.


SLOŽENÍ

Léčivou látkou je dexibuprofenum. Jedna potahovaná tableta obsahuje dexibuprofenum 200 mg. Pomocné látky v tabletě jsou: hypromelóza, mikrokrystalická celulóza, vápenatá sůl karmelózy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mastek. V potahové vrstvě potom: hypromelóza, oxid titaničitý (E 171), triacetin, mastek, makrogol 6000.


KONTRAINDIKACE

Neužívejte přípravek Ibolex®, jestliže jste alergický/á na dexibuprofen nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku nebo jste alergický/á na kyselinu acetylsalicylovou či jiné léky proti bolesti. Další kontraindikace jsou uvedeny v příbalovém letáku.


DOPLŇTE SI LÉKÁRNIČKU DALŠÍMI PRODUKTY NA BOLEST OD IBALGINU®.

Ibalgin Duo Effect krém 100 g
Ibalgin 400 mg 48 tablet


UPOZORNĚNÍ

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Ibolex® je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje dexibuprofen. Ibalgin® Duo Effect je lék k vnějšímu použití, k léčbě bolestí pohyblivých aparátů. Ibalgin® 400 mg je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje Ibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.