Oslavte s námi Valentýn

Imazol

Řadit
Filtry výpisu
Imazol Plus krém 30 g

krém 30 g

Registrovaný léčivý přípravek

Imazol Plus krém se používá na léčbu kožních houbovitých onemocnění doprovázených bakteriálními infekcemi.

  149 Kč
  Imazol 10 mg/g krémpasta 30 g

  krémpasta 30 g

  Registrovaný léčivý přípravek

  Imazol krémpasta se používá na léčbu kožních houbovitých onemocnění např. plenková dermatitida.

   149 Kč

   Přípravky IMAZOL slouží k léčbě kožních onemocnění způsobených plísněmi a bakteriemi. Obsahují účinnou látku klotrimazol, což je antimykotikum (lék proti plísním a kvasinkám), které navíc působí i proti některým druhům bakterií.

    

   Imazol krémpasta obsahuje klotrimazol ve speciálním masťovém základu, který zajišťuje vysokou přilnavost přípravku na kůži a vysušující účinky. To činí z Imazolu krémpasty ideální přípravek pro léčbu plenkové dermatitidy (zánět kůže v místě zapářky pod plenami), mykóz postihujících kožní záhyby i velkoplošných mokvajících poškození kůže. Přípravek mohou používat dospělí, mladiství a děti všech věkových skupin, může se používat i v době těhotenství a kojení.
    
   Imazol Plus je antimykotikum s rozšířeným protibakteriálním účinkem. Obsahuje kromě antimykotika klotrimazolu také antiseptikum hexamidin. Hexamidin rozšiřuje spektrum účinnosti přípravku o další druhy bakterií. Je vhodný na léčbu mykóz, k nimž se přidala i bakteriální infekce, jako je např. „atletická noha", a jiných smíšených infekcí. Díky hydrofilnímu masťovému základu je velmi vhodný zejména k léčbě mokvajících kožních lézí.

    

   IMAZOL je lék v zevnímu užití. Obsahuje klotrimazol. Před použitím si přečtěte příbalový leták!