Doplněk stravy

Salutem Immuno Booster Akut pomeranč 10 ampulí

Značka: SALUTEM

Immuno Booster Akut jsou ampule s obsahem přírodních betaglukanů a vitaminu C. Navíc s extraktem z guarany pro dodání potřebné energie.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks označených produktů značky Salutem získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
355

Cena za 100 ml: 142,00 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Salutem Immuno Booster Akut pomeranč 10 ampulí

50125668

Úvod

Kombinace přírodních betaglukanů s vitaminem C pro rychlé nastartování imunitního systému. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a spolu se zinkem podporuje normální funkci imunitního systému. Navíc obsahuje extrakt z guarany pro dodání potřebné energii. Tekutá forma zajišťuje rychlejší vstřebávání a vyšší biologickou dostupnost. Přípravek je vhodný především pro akutní užívání. Komfortní užívaní jedna ampule za den. Vhodné pro osoby při potížích s polknutím tablet nebo tobolek.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamín C a zinek přispívají k správné funkci imunitního systému
  • guarana podporuje fyzickou a psychickou vitalitu
  • výborná pomerančová příchuť

Dávkování

1 ampule (25 ml) denně, nejlépe po jídle. Dávku lze rozdělit i na 2 poloviny. Užívejte minimálně 5 dní. Podávejte vylitím obsahu do úst nebo zředěním jejího obsahu do vody. Po otevření určeno k okamžité spotřebě. Před použitím protřepejte! Případný mírný sediment je přírodního charakteru, je přirozenou vlastností výrobku a nemá vliv na kvalitu výrobku.


Složení

Denní dávka (25 ml) obsahuje: betaglukan 300,0 mg, vitamin C (kys.askorbová) 500,0 mg (625 % *RHP), guarana extrakt 300,0 mg, zinek 10,0 mg (100 % *RHP). *RHP - Referenční hodnota příjmu


Upozornění

Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen dětem do 3 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.