Doplněk stravy

Imunit Jack Hlívák Hlíva s rakytníkem pro děti 60 tablet + 3D mořský svět

Značka: IMUNIT
Produktová řada: Jack Hlívák

Cucavé tablety pro děti od 3 let s obsahem beta-glukanu z hlívy ústřičné, rakytníku, nukleotidů, jódu a selenu. Nyní s dárkem kreativní vystřihovánky-3D mořský svět.

Velikost balení
399
FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

Chytrá alternativa od Dr. Max

Dr. Max Hlíva Kids

60 žvýkacích tablet
Žvýkací tablety s jahodovou příchutí pro děti od 3 let. S obsahem extraktu z hlívy ústřičné a plodu růže šípkové a vitaminy C, D a zinkem.

O produktu: Imunit Jack Hlívák Hlíva s rakytníkem pro děti 60 tablet + 3D mořský svět

50122013

Úvod

Pro zdravou imunitu Vašich dětí. Přípravek Hlíva JACK HLÍVÁK pro děti obsahuje kombinaci vitaminů, minerálů a nukleotidů obohacenou o beta-glukany z hlívy a extrakt z rakytníku. Tablety mají příjemnou chuť lesní jahody. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let i dospělé. Podpora obranyschopnosti je důležitá zejména při pobytu v dětských kolektivech a obdobích zvýšené nemocnosti. Nyní v každém balení kreativní 3D vystřihovánky Mořský svět jako dárek. 

Hlavní vlastnosti:

  • vitaminy B6, B12 a selen přispívají k normální funkci imunitního systému
  • vitaminy B6, B12 jsou důležité pro správnou činnost nervové soustavy
  • vitamin D3 je důležitý pro normální vstřebávání vápníku a fosforu a pro udržení normálního stavu kostí
  • jód přispívá k normálnímu růstu dětí, je důležitý pro tvorbu hormonů štítné žlázy a správný duševní vývoj
  • rakytník řešetlákový přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, napomáhá normálnímu trávení a normální činnosti kardiovaskulárního systému, příznivě působí při únavě a udržuje zdravou pokožku

Dávkování

Děti ve věku 3-8 let užívají 1 tabletu denně, děti ve věku 9-12 let užívají 1-2 tablety denně. Starší děti a dospělí užívají 2-3 tablety denně. Tablety užívejte nejlépe ihned po jídle, pro vyšší účinnost je nechte volně rozpustit v ústech. Přípravek doporučujeme začít užívat co nejdříve v začátcích obtíží a pokračovat po celou dobu obtíží.


Složení

Beta-1,3/1,6 D-glukan 30 % izolovaného z Hlívy ústřičné 90 mg, rakytníkový extrakt 13 mg, nukleotidy chlorelly 3 mg, jód (jodid draselný) 30 µg, selen (seleničitan sodný) 17 µg, vitamin B6 (pyridoxin) 0,42 µg, vitamin D3 (cholekalciferol) 1,5 µg, vitamin B12 (kyanokobalamin) 0,75 µg v jedné tabletě.

Sladidlo: sorbitol; beta-1,3/1,6 D-glukan 30% izolovaný z hlívy ústřičné, látky zvýrazňující chuť a vůni: přírodní aroma lesní jahody, kyselina citrónová; stabilizátor: oxid křemičitý; rakytníkový extrakt, barvivo: šťáva z  červené  řepy;  protispékavé  látky:  polyethylenglykol,  stearan  hořečnatý;  sladidlo:  maltodextrin;  nukleotidy chlorelly;  stabilizátor:  beta-cyklodextrin;  sladidlo:  sukralóza,  protispékavá  látka:  talek;  vitamin  B6  (pyridoxin hydrochlorid), jód (jodid draselný), selen (seleničitan sodný), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin B12 (kyanokobalamin).


Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Pokud nedoporučí lékař nebo lékárník jinak, neužívejte současně další přípravky s obsahem selenu, jódu a vitaminu D.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.