Imunoglukan 100 mg 30+10 kapslí

Doplněk stravy

Doplněk stravy s přírodním Imunoglukanem a vitaminem C pro podporu imunitního systému během celého roku.
495

Cena za 1 kus: 12 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Imunoglukan 100 mg 30+10 kapslí

50030134

Doplněk stravy s přírodním Imunoglukanem a vitaminem C, který poskytuje dlouhodobou podporu imunitního systému během celého roku a také podporu při psychickém stresu a vyčerpání. Je vhodný pro dospělé, děti od 3 let a také pro sportovce při nadměrné fyzické zátěži. Kapsle jsou bez lepku.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamin C napomáhá normální funkci imunitního systému
  • vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a chrání buňky před oxidativním stresem
  • imunoglukan je přírodní komplex látek, který je získáván z přírodního zdroje Pleurotus ostreatus - hlíva ústřičná

Dávkování

Doporučujeme používat 1-3 kapsle denně po dobu nejméně 2-3 měsíců. V ideálním případě se kapsle užívají celé s dostatečným množstvím vody. Nejlepší je užít kapsle večer před spaním nebo ráno na lačný žaludek. Máte-li problémy s polykáním kapslí, můžete obsah kapsle nasypat na lžičku. Dávku je potřeba zapít dostatečným množstvím tekutiny, aby se spláchl obsah kapsle.

Složení

1 kapsle obsahuje: Imunoglukan® 100 mg (RVH* neurčena), vitamin C 100 mg (125% RVH*).
Kompletní složení: L-askorbát vápenatý (vitamin C), Imunoglukan®, stearan hořečnatý (protispékavá látka), kyselina benzoová (konzervační látka). Kapsle je rostlinného původu, vyrobena z hydroxypropylmethylcelulosy s použitím povolených potravinářských barviv (měďnatý komplex chlorofylinů, oxid titaničitý).

Upozornění

Doporučené dávkování nesmí být překročeno. Přípravek nesmí užívat osoby s  transplantovanými orgány, osoby užívající imunosupresiva jen po doporučení lékaře. Doplňky stravy nejsou určeny k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy, jsou vhodné pro dospělé a děti od 3 let. Uchovávat mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.