Iswari BIO Rýžový protein 80% prášek 250 g

Potraviny a nápoje

Značka: ISWARI
Rýžová bílkovina v bio kvalitě vhodně doplňuje skladbu jídelníčku osob jejichž hlavním zdrojem proteinů jsou luštěniny. Vhodné pro vegany.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
229

Cena za 100 g: 92 Kč

O produktu

50091992

Rýžový protein ocení zejména vegani, vegeteriáni a osoby jejichž hlavním zdrojem bílkovin jsou luštěniny. Dodává organizmu esenciální aminokyselinu methionin, která se v luštěninách vyskytuje omezeně. Dále poskytuje BCAA aminokyseliny, které jsou zpracovávány přímo ve svalech a podílí se tak přímo na stavbě svalové tkáně.


Složení

100 % bio rýžový protein (80 %).

Použití

Maximálně 2 polévkové lžíce denně (tj. cca 30 g). Přidejte do koktejlů, ovocných a zeleninových šťáv, smoothies, zmrzliny a podobně.

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.