Doplněk stravy

Ive InkontinStop 30 tobolek

Značka: IVE
  • Hlavní složku přípravku tvoří InkontinStopTM system. Doporučujeme užívat dva až tři měsíce. Přípravek je šetrný a bezpečný pro ženský organismus.
499

Cena za 1 kus: 17 Kč

O produktu: Ive InkontinStop 30 tobolek

50028657

Úvod

Přípravek je určen ženám v premenopauze a menopauze. Obsahuje EFLA – extrakt ze semene tykve obecné, který příznivě působí na normální funkci močových cest. Přípravek je šetrný a bezpečný pro ženský organizmus. Pro podporu účinků doporučujeme upravení životosprávy a pravidelné cvičení zaměřené na kritické partie. Doporučujeme užívat dva až tři měsíce. 


Dávkování

1 tobolka denně


Složení

1 tobolka obsahuje: Microzome flavonolignanový komplex (extrakt ze semen ostropestřce mariánského, lecitin, squalen, amarantový olej a vláknina) 175 mg, 90 mg jetel luční (Trifolium pratense, suchý extrakt z natě), 75 mg sója (extrakt z plodů), 40 mg len setý (Linum usitatissimum, suchý extrakt ze semen), inulin, stearan hořečnatý (plnidlo), želatina (tobolka), oxid titaničitý (barvivo).


Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, dospívající, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není lékem a nesmí se používat jako náhražka za léky předepsané lékařem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.