Ive InkontinStop 60+15 tobolek

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

579

Cena za 1 kus(tbl): 8 Kč

O produktu

Přípravek je určen ženám v premenopauze a menopauze. Obsahuje EFLA – extrakt ze semene tykve obecné, který příznivě působí na normální funkci močových cest. Přípravek je šetrný a bezpečný pro ženský organizmus. Pro podporu účinků doporučujeme upravení životosprávy a pravidelné cvičení zaměřené na kritické partie. Doporučujeme užívat dva až tři měsíce. 

Dávkování

1 tobolka denně

Složení

1 tobolka obsahuje: Microzome flavonolignanový komplex (extrakt ze semen ostropestřce mariánského, lecitin, squalen, amarantový olej a vláknina) 175 mg, 90 mg jetel luční (Trifolium pratense, suchý extrakt z natě), 75 mg sója (extrakt z plodů), 40 mg len setý (Linum usitatissimum, suchý extrakt ze semen), inulin, stearan hořečnatý (plnidlo), želatina (tobolka), oxid titaničitý (barvivo).

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, dospívající, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není lékem a nesmí se používat jako náhražka za léky předepsané lékařem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.