Doplněk stravy

Jamieson Omega-3 ULTRA 900 mg 75 kapslí

Značka: JAMIESON

Jamieson Omega-3 ULTRA 900 mg obsahuje rybí olej ze sardelí, sardinek a makrel, který je bohatý na omega 3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA. Pro zdravé srdce, mozek a zrak.

745

Cena za 1 kus: 9,93 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Jamieson Omega-3 ULTRA 900 mg 75 kapslí

50158486

Úvod

Pro zdravé srdce, správnou funkci mozku a dobrý zrak. Omega-3 patří mezi esenciální mastné kyseliny, které neumí lidské tělo samo vytvořit a musí je získávat ze stravy. Nejznámější jsou EPA (eikosapentaenová kyselina) a DHA (dokosahexaenová kyselina), které mají příznivý vliv na naše zdraví. Přípravek Jamieson Omega-3 ULTRA 900 mg obsahuje rybí olej ze sardelí, sardinek a makrel, který je bohatý na esenciální mastné kyseliny. 

Hlavní vlastnosti:

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)
  • bez rybí pachuti

Dávkování

Dospělí užívají 1 kapsli denně.


Složení

Molekulárně destilovaný rybí olej (ze sardelí, sardinek a makrel) 1 000 mg, omega-3 mastné kyseliny 900 mg - z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 515 mg a DHA (kyselina dokosahexaenová) 385 mg v jedné kapsli.

Rybí olej, želírující látka (želatina), emulgátor (glycerol), přírodní příchuť citronová.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Určeno pro dospělé.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.