Jamieson Probiotic Baby probiotické kapky 8 ml

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
JAMIESON Probiotic Baby – probiotické kapky s BB-12® jsou určené pro děti již od 1. měsíce. Kapky bez příchutě se snadným dávkováním.
NAVÍC Jamieson Vitamín D3 400 IU 90 tablet Při nákupu 3 ks libovolných produktů Jamieson získáte NAVÍC doplněk stravy Jamieson Vitamín D3 400 IU 90 tablet za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
349

Cena za 100 ml: 4 363 Kč

O produktu

50101589

JAMIESON Probiotic Baby– probiotické kapky je doplněk stravy obsahující Bifidobacterium animalis subsp. lactis.

  • Kapky bez příchutě pro spokojené bříško miminka.
  • Jednoduché dávkování.
  • Bez přidaných barviv a příchutí.

Dávkování

Kojencům a dětem ve věku od 1 měsíce do 3 let se podává 1× denně 6 kapek do mléka/mateřského mléka/kojenecké výživy nebo se aplikuje přímo na dudlík, lžičku nebo na jazyk dítěte. O případné změně dávkování se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Před použitím 15 sekund důkladně protřepat. Podávat nejméně 2–3 hodiny před nebo po užití antibiotik.

Složení

Jedna dávka (6 kapek) obsahuje: Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12®) ... 1 miliarda KTJ

Slunečnicový olej, vitamín E, kyselina citronová, sacharóza, maltodextrin, askorban sodný, Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12®).

Upozornění

Doplněk stravy. Při výskytu horečky, zvracení, průjmu s příměsí krve nebo prudkých bolestí břicha u kojence nebo dítěte se před užíváním poraďte s lékařem. Přerušte užívání a poraďte se s lékařem při výskytu, zhoršení nebo přetrvávání trávicích obtíží (např. průjem) déle než 3 dny. Neužívejte, pokud má kojenec nebo dítě oslabenou imunitu. Stanovená doporučená denní dávka se nemá přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.