Jamieson Silice 10 mg křemík 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
Přeslička rolní, s vysokým obsahem křemíku, podporuje optimální stav pokožky, vlasů a nehtů. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

279

Cena za 1 kus: 5 Kč

Dočasně nedostupné

O produktu

50089506

Doplněk stravy
Přeslička rolní, s vysokým obsahem křemíku, podporuje optimální stav pokožky, vlasů a nehtů, normální funkce močové soustavy, činnost jater, kardiovaskulárního systému (pomáhá při kornatění tepen). Příznivě ovlivňuje normální stav kostí a kloubů. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem.


Dávkování

Dospělí užívají 2 tablety denně nejlépe s jídlem. Užijte s časovým odstupem několika hodin před anebo po užití jiných přípravků anebo léků.

Složení

Každá tableta obsahuje:
Křemík ... 10 mg
(Přeslička rolní, Equisetum arvense, nadzemní část)
Zinek (glukonan zinečnatý) ... 0,35 mg*
(*3,5 % Referenční hodnoty příjmu)

Složení: přeslička rolní, nosič (celulóza, modifikovaná celulózová guma), leštící látka (rostlinná kyselina stearová, rostlinný stearan hořečnatý), glukonan zinečnatý.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 15 – 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.