Jamieson Vitamín D3 1000 IU 240 tablet

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
Doplněk stravy Jamieson Vitamín D3 1000 IU obsahuje vysokou dávku vitaminu D pro podporu imunitního systému i pro zdravé kosti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
199

Cena za 100 kusů: 83 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50082655

Doplněk stravy Jamieson Vitamín D3 1000 IU obsahuje vysokou dávku vitaminu D pro podporu imunitního systému i pro zdravé kosti. Tento důležitý vitamin se přirozeně tvoří v kůži při působení UV záření. V obdobích roku, kdy je slunečního svitu méně, však bývá syntéza tohoto vitaminu nedostatečná a jsme odkázáni na jeho příjem stravou. Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí a zubů, k činnosti svalů a k normální funkci imunitního systému.

Jak působí vitamin D?

  • podporuje normální funkci imunitního systému
  • přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů
  • přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • přispívá k normální činnosti svalů
  • podílí se na procesu dělení buněk

Dávkování

Dospělí: Užívejte 1x denně 1 tabletu s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Nosič (celulóza), protispékavá látka (fosforečnan vápenatý), leštící látka (rostlinný stearan hořečnatý), protispékavá látka (modifikovaná celulózová guma), cholekalciferol. Každá tableta obsahuje: Vitamín D3 (Cholekalciferol) 25 μg/1 000 IU (500 % Referenční hodnoty příjmu).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.