Drogerie

Jelen Prací gel na černé prádlo 2,7 l

Značka: JELEN
5.0

Prací gel na černé prádlo od firmy Jelen poskytuje tmavému oblečení tu nejlepší péči. Dokonale odstraňuje nečistoty i pot a zanechává tkaniny sytě černé.

Velikost balení
239
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Jelen Prací gel na černé prádlo 2,7 l

50140736

Úvod

Prací gel na černé prádlo od firmy Jelen poskytuje tmavému oblečení tu nejlepší péči. Dokonale odstraňuje nečistoty i pot a zanechává tkaniny sytě černé. Přípravek obsahuje speciální hybridní polymer, který se postará o to, že vaše oblečení nebude blednout a zachová si svoji barvu. Dodává oblečení dokonalou čistotu a svěžest. Gel je velmi šetrný k prádlu, pokožce i k životnímu prostředí. Snadno se v přírodě odbourává a podporuje udržitelnou domácnost, proto by ve vaší prádelně rozhodně neměl chybět! Přírodní složení.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odstraňuje nečistoty
  • brání usazování nečistot
  • chrání barvy před vyblednutím

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: mýdlo, aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, enzymy, parfém, Benzyl Alcohol, Bronopol, Iodopropynyl Butylcarbamate.


Použití

2,7 l vystačí na cca 60 praní. Pro měkkou a středně tvrdou vodu použijte na 4,5 kg prádla 45 ml gelu (jedna odměrka) při mírném znečištění nebo 75 ml při silném znečištění. Při tvrdé vodě použijte 75 ml na lehce znečištěné oblečení nebo 100 ml na silně znečištěné oblečení.


Upozornění

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 + P338 Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.


O značce

Jelen kombinuje účinnost látek s ohleduplností k životnímu prostředí. Jeho prostředky jsou velmi šetrné a obsahují pouze takové složky, které se v přírodě samy odbourají. Firma vybírá přírodní tenzidy pocházející z rostlinných tuků, které se ve vodě snadno odbourají. Obaly přípravků jsou plně recyklovatelné. Díky hranatému tvaru lahví šetří místo ve vaší koupelně a snadno se skládají. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.