Drogerie

Jelen Prací gel univerzální 2,7 l

Značka: JELEN
5.0

Univerzální Prací gel od firmy Jelen šetrně vypere barevné i bílé prádlo. Je ohleduplný k různým tkaninám a zachovává pevnost i tvar materiálu. Svěže voní.

Velikost balení
239
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Jelen Prací gel univerzální 2,7 l

50140742

Úvod

Univerzální Prací gel od firmy Jelen šetrně a spolehlivě vypere barevné i bílé prádlo. Je ohleduplný k různým tkaninám a zachovává pevnost i tvar materiálu. Dodá vašemu prádlu příjemnou a nevtíravou vůni čistoty a svěžesti. Gel na bázi jádrového mýdla je citlivý k pokožce i k přírodě. Pohodlně se s ním manipuluje, rychle se rozpouští a nezanechává v pračce nežádoucí nánosy. Prací gel je dermatologicky testovaný. Díky snadné odbouratelnosti je vhodný i do domácností s ČOV (čističkou odpadních vod). 

Hlavní vlastnosti:

  • šetrný k bílému i barevnému prádlu
  • příjemná svěží vůně
  • přírodní složení

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: mýdlo; méně než 5 %: aniontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky; enzymy; parfém; Benzyl Alcohol, Bronopol, Iodopropynyl Butylcarbamate.


Použití

2,7 l vystačí na cca 60 praní. Pro měkkou a středně tvrdou vodu použijte na 4,5 kg prádla 45 ml gelu (jedna odměrka) při mírném znečištění nebo 75 ml při silném znečištění. Při tvrdé vodě použijte 75 ml na lehce znečištěné oblečení nebo 100 ml na silně znečištěné oblečení.


Upozornění

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 + P338 Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.


O značce

Jelen kombinuje účinnost látek s ohleduplností k životnímu prostředí. Jeho prostředky jsou velmi šetrné a obsahují pouze takové složky, které se v přírodě samy odbourají. Firma vybírá přírodní tenzidy pocházející z rostlinných tuků, které se ve vodě snadno odbourají. Obaly přípravků jsou plně recyklovatelné. Díky hranatému tvaru lahví šetří místo ve vaší koupelně a snadno se skládají. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.