Potraviny a nápoje

Kitl Syrob Citron s dužninou 500 ml

Značka: KITL
5.0

Kitl Syrob Citron s dužninou se hodí k přípravě domácích limonád, k ochucení koktejlů, teplých či studených nápojů nebo k výrobě sorbetu. Osvěžující chuť s vitamínem C.

135

Cena za 1 litr: 270,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Kitl Syrob Citron s dužninou 500 ml

50120955

Úvod

Kitl Syrob Citron s dužninou se hodí k přípravě domácích limonád, k ochucení koktejlů nebo teplých či studených nápojů. Osvěžující chuť s přidaným vitamínem C. Vyzkoušejte lahodnou citronádu, mojito nebo třeba domácí citronový sorbet. Na výrobu 100 ml citrónového sirupu bylo použito 104 ml ovocné šťávy a dužniny.


Složení

cukr, citrónový koncentrát (Citrus x limon, 15 %), citrónová dužnina (Citrus x limon, 6 %), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, vitamín C, přírodní aroma.


Použití

Pro přípravu domácích limonád řeďte nejlépe s kvalitní vodou v poměru 1:10, pro přípravu horkých nápojů v poměru 1:8.

Domácí citronáda: Zalijte led Citronovým Syrobem a vychlazenou sodovkou, ozdobte plátky citronu.

Citronové Mojito: Do ledové tříště přidejte Citronový Syrob, bílý rum, mátu a řez limetky, podrťte a dolijte sodovkou. Pro přípravu Virgin Mojito vynechejte rum.

 

 


Upozornění

Skladujte v chladu a temnu. Ovocné výtažky mohou sedimentovat, případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Před upotřebením protřepejte. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 30 dní. Baleno v ochranné atmosféře.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.