Kitl Syrob Pomeranč s dužninou 500 ml

Potraviny a nápoje

Značka: KITL
Kitl Syrob Pomeranč s dužninou se hodí k přípravě domácích limonád, k ochucení koktejlů, teplých či studených nápojů. Osvěžující chuť s vitamínem C.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
129

Cena za 1 litr: 258 Kč

O produktu

50120956

Kitl Syrob Pomeranč s dužninou se hodí k přípravě domácích limonád, k ochucení koktejlů nebo teplých či studených nápojů. Osvěžující chuť s přidaným vitamínem C. Vyzkoušejte lahodnou oranžádu, Horký pomeranč nebo Sex on the beach. Na výrobu 100 ml citrónového sirupu bylo použito 108 ml ovocné šťávy a dužniny.


Složení

cukr, pomerančový koncentrát (Citrus x sinensis, 14 %), pomerančová dužnina (Citrus x sinensis, 6 %), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, vitamín C, konzervant: sorban draselný, přírodní pomerančové aroma.

Použití

Pro přípravu domácích limonád řeďte nejlépe s kvalitní vodou v poměru 1:10, pro přípravu horkých nápojů v poměru 1:8.

Domácí oranžáda: Zalijte led Pomerančovým Syrobem a vychlazenou sodovkou, ozdobte plátky pomeranče.

Horký pomeranč: Pomerančový Syrob s hřebíčkem a plátkem pomeranče přelijte horkou vodou.

Sex on the beach: 4 cl Pomerančového Syrobu Kitl, 4 cl vodky, 2 cl broskvové vodky, 4 cl brusinkového džusu nalijte do ledové tříště, přidejte 1 dcl sodovky a dobře promíchejte.

Upozornění

Skladujte v chladu a temnu. Ovocné výtažky mohou sedimentovat, případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Před upotřebením protřepejte. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 30 dní. Baleno v ochranné atmosféře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.