KORFF Eyezone Hydratační balzám na vrásky kolem očí 15 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Eyezone Hydratační balzám na vrásky kolem očí pomáhá zachovat elasticitu pleti a redukuje vrásky. Přípravek rovněž vyživuje, regeneruje a hydratuje.
Skladem na e-shopu
870 ušetříte 580 Kč

Původní cena 1 450 Kč sleva 40%

Maximální povolený počet: 1 ks

O produktu

50134631

Pokožka v okolí očí je nejvíce náchylná k tvorbě vrásek, a proto si zaslouží důslednou péči. KORFF Eyezone Hydratační balzám na vrásky kolem očí je obohacen o pentapeptid 4, nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a vitamín PP. Všechny tyto ingredience pomáhají zachovat elasticitu pleti a redukují vrásky způsobené stárnutím. Přípravek rovněž snižuje nerovnoměrnou pigmentaci v očním okolí, které hloubkově vyživuje, regeneruje a hydratuje.

Výsledek

  • vyživuje, regeneruje a hydratuje
  • pomáhá zachovat pružnost pleti
  • redukuje vrásky a pigmentaci

Použití

Po pečlivém odlíčení a očištění očního okolí naneste pomocí aplikátoru množství přípravku o velikosti perly. Konečky prstů produkt jemně zapracujte, dokud se zcela nevstřebá. Aplikátorem masírujte pokožku od vnitřního koutku oka směrem ke spánku. Po použití aplikátor vyčistěte. Používejte ráno a večer. Pouze pro vnější použití. Vyhněte se přímému kontaktu s očima. V případě náhodného kontaktu, vypláchněte oči vodou. 

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.