KORFF Eyezone Krém na váčky a tmavé kruhy pod očima 15 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Eyezone Krém na váčky a tmavé kruhy pod očima s výtažkem z máku, kofeinem a vitamínem revitalizuje pokožku v okolí očí a zmírňuje otoky.
Skladem na e-shopu
585 ušetříte 390 Kč

Původní cena 975 Kč sleva 40%

O produktu

50134632

Trápí vás otoky, kruhy nebo váčky v očním okolí? Vezměte si na pomoc KORFF Eyezone Krém na váčky a tmavé kruhy pod očima. Tento jedinečný přípravek v sobě ukrývá výtažek z máku, kofein a vitamín PP a revitalizuje pokožku v okolí očí. Krém je k mání v praktické tubě s vestavěným kovovým aplikátorem, který dodává příjemný pocit svěžesti.

Výsledek

  • redukuje váčky a kruhy pod očima
  • zmírňuje unavený výraz
  • s vestavěným kovovým aplikátorem

Složení

Výtažek z máku, kofein, vitamín PP.

Použití

Po důkladném očištění a vysušení pleti jemně vmasírujte produkt na oční okolí pomocí kovového aplikátoru až do úplného vstřebání. Aplikujte ráno nebo večer. Pouze pro vnější použití. Vyhněte se přímému kontaktu s očima. V případě náhodného kontaktu, vypláchněte oči vodou. 

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.