BB krémy a podkladové báze (8)

Řadit
Filtry výpisu
Physicians Formula Super BB Beauty Balm Cream SPF30 BB krém 35 ml

BB krém 35 ml

Kosmetika

Univerzální balzám pro krásnou pleť – snadná aplikace a skvělý výsledek. Poskytuje hydrataci, make-up a SPF 30 ochranu v jednom kroku.

  419 Kč
  ZUII Organic BIO Podkladová báze pod make-up 30 ml

  30 ml

  Kosmetika

  Bezbarvá podkladová báze s obsahem růžové vody, heřmánku a Aloe vera. Báze poskytuje pleti okamžitou péči, zmatnění a optické sjednocení pleti.

   835 Kč
   ZUII Organic BIO Korekční báze pod make-up Mint 30 ml

   30 ml

   Kosmetika

   Pečujte o Vaši pleť pomocí hedvábně hladké podkladové báze, která vyrovnává barevný tón pleti a kryje drobné nedokonalosti a známky zarudnutí.

    835 Kč
    ZUII Organic BIO Korekční báze pod make-up Apricot 30 ml

    30 ml

    Kosmetika

    Hýčkejte Vaši pleť pomocí korekční báze, která je přírodní alternativou BB krému. Báze je speciálně vyvinutá tak, aby zakryla barevné nedokonalosti pleti.

     835 Kč
     BB krémy a podkladové báze

     BB krémy a podkladové báze

     BB krémy jsou lehce tónované krémy, s texturou o něco lehčí než klasický make-up a slouží k zakrytí drobných nedokonalostí pleti (BB znamená Blemish Balm Cream). Pro dokonalé nalíčení a vzhled pleti aplikujte před nanesením krycího make-upu bezbarvou podkladovou bázi, která přispěje k bezchybnému sjednocení pleti, vyhlazení drobných vrásek a zakrytí nedokonalostí. Kromě toho make-up na pokožce ošetřené bází lépe drží a není třeba líčení tak často opravovat. Tónované podkladové báze lze užívat stejně jako BB krémy.