Odličovací oleje

  (16)
Seřadit podle
Odličovací oleje

Odličovací oleje

Odličovací olej dokonale odstraňuje líčidla i jiné nečistoty (pot, přebytečný maz, mikročástice) z povrchu pokožky. Vytváří jemnou emulzi, která rozpouští veškeré nečistoty a zanechává vláčnou a zklidněnou pleť.

Co je to hydrofilní olej?

Hydrofilní olej je typ odličovacího oleje, který váže vodu, proto se snadno smývá. Jeho jemné složení vyhovuje i citlivé pokožce. Snadno se nanáší a po smíchání s vodou nezanechává po sobě mastný film.

Proč používat odličovací olej?

Používání odličovacího oleje přináší mnoho výhod. Důkladně odstraňuje veškerý make-up, včetně voděodolného, a zanechává pleť čistou a osvěženou. Jeho šetrné složení často obsahuje hydratační ingredience, které zabraňují vysušení pokožky a ponechávají ji hydratovanou. Použití odličovacího oleje je také snadné a rychlé. Stačí jej aplikovat olej na vlhkou pokožku a jemně masírovat, aby se odstranil make-up a nečistoty.

Výhody odličovacího oleje

Odličovací olej má mnoho výhod. Zajišťuje dokonalé čištění pleti. Efektivně rozpouští make-up a nečistoty, aniž by narušoval přirozenou rovnováhu pokožky. Po použití zanechává vláčnou a hydratovanou pokožku a zabraňuje jejímu vysoušení. Perfektně ji připravuje na následnou péči krémem.

Jak používat odličovací olej?

Použití odličovacího oleje je snadné:

  1. Naneste malé množství odličovacího oleje na vlhkou pokožku a jemně vmasírujte

  2. Masáží vytvořte na pleti mléčnou aktivní emulzi

  3. Opláchněte vlažnou vodou a jemně osušte obličej

Vyzkoušejte jemný odličovací olej a zařaďte jej do své každodenní pleťové rutiny. Vyzkoušejte například značku Bioderma, NOVEXPERT, nebo Uriage.