Kosmetika

Uriage Odličovací olej 100 ml

Značka: URIAGE
Produktová řada: Hygiena
4.7

Uriage Odličovací olej pečlivě zachytí nečistoty, které se přes den v pleti nahromadily a účinně odstraní make-up.

*Sleva 30% *Při nákupu označených produktů značky Uriage nad 115 Kč získáte slevu 30 %. Akce se nevztahuje na řadu Bariésun. Akce platí do 23. 6. 2024. Nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

449
Doprava zdarma

O produktu: Uriage Odličovací olej 100 ml

50139657

Úvod

Odličovací olej francouzské kosmetické značky Uriage pečlivě zachytí nečistoty, které se přes den v pleti nahromadily a účinně odstraní make-up. Umožňuje dokonalé vyčistění pleti i rozšířených pórů. Pleť je perfektně hydratovaná a rozzářená. K odlíčení postačí 2 dávky oleje do suchých dlaní. Uriage Odličovací olej byl ophtalmologicky testován na citlivých očích i nositelkami kontaktních čoček. Hypoalergenní složení bez alkoholu je vhodné i pro citlivou pleť.

Výsledek

  • odličuje make-up z obličeje i z očí
  • chrání pleť před vysušením
  • rozzáří pleť

Použití

Do suchých dlaní odměřte 1 až 2 dávky oleje a krouživými pohyby jej naneste na suchý obličej a oči. Přidejte malé množství vody a pokračujte v masáži do okamžiku, než olej nabyde krémové podoby. Poté pečlivě opláchněte čistou vodou. Nastříkejte na celý obličej Termální vodu Uriage a nechte ji proniknout do kůže. Následně naneste ochranný krém.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.