Parfémované vody pro ženy

  (116)
Seřadit podle
Parfémované vody pro ženy

Parfémované vody pro ženy

Hledáte vůni, která dlouho vydrží? Pak jste tu na správném místě. Eau de Parfum neboli parfémované vody pro ženy sice nejsou tak silné jako parfémy, ale můžete je používat jak na denní, tak i večerní nošení.

Dárek pro ženy - parfém, nebo parfémovaná voda?

Otázka, která nás provází při výběru parfému, zejména, pokud jej chceme věnovat jako dárek svým blízkým. V takovém případě je dobré zohlednit osobnost obdarované. Parfém je luxusní dárek, který se hodí především na speciální příležitosti, jako jsou společenské události, plesy a podobně. Díky vysokému obsahu vonných složek a olejů mají hustší konzistenci, ale zato vydrží vonět po dlouhou dobu. Jsou výrazné, a tak stačí minimální množství a můžete se těšit z nádherné vůně celý večer. I parfémované vody dlouho vydrží, ale na rozdíl od parfému je možné je použít na denní nošení, ale spíše v chladnějí části roku, neboť i jejich vůně je poměrně výrazná.

Jakou vybrat parfémovanou vodu pro ženy?

  • Květinová parfémovaná voda se hodí pro ženu jemnou, mladou nebo romantickou. Nechte své smysly okouzlit vůní jasmínu, omamné magnolie, růže nebo pivoňky. Možností i květin je tolik, že není možné si nevybrat.
  • Ovocné vůně dámských parfémovaných vod okouzlí ženy cílevědomé a elegantní. Zejména v letních měsících je neodolatelná vůně citrusů, avšak jiné exotické a nasládlé varianty v podobě šťavnaté maliny nebo granátového jablka okouzlí také.
  • Orientální parfémované vody jsou jako stvořené pro nošení v chladnější části roku, neboť bývají těžší a hřejivé. Jedná se o velmi smyslné a výrazné vůně, které ocení ženy extravagantní a energické.
  • Kořeněné až dřevité vůně se převážně objevují v pánských parfémech, ale mnohdy je ocení také sportovně založené nebo decentní dámy. Nakonec kdo by odolal podmanivé vůni bergamotu, kardamomu nebo černého pepře?