Nuxe Prodigieux Parfemovaná voda 50 ml

Kosmetika

Značka: NUXE
Legendární vůně zázračného oleje Huile Prodigieuse® zachycena ve smyslné parfemované vodě, která v sobě kombinuje tóny pomerančového květu, magnólie a vanilky.
*Sleva 200 Kč při nákupu produktů značky NUXE a NUXE BIO v minimální hodnotě 890 Kč. *Při nákupu produktů značky NUXE a NUXE BIO v minimální hodnotě 890 Kč získáte slevu 200 Kč. Akce platí do 31. 3 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 150

O produktu

50089692

Legendární vůně zázračného oleje Huile Prodigieuse® zachycena ve smyslné parfemované vodě. Nuxe Prodigieux Parfemovaná voda v sobě kombinuje tóny pomerančového květu, magnólie a vanilky. Vhodná pro všechny ženy, které chtějí podtrhnout svou ženskost, vnitřní sílu a neodolatelnost. 

Výsledek:

  • s tóny pomerančového květu, magnólie a vanilky
  • s obsahem 88 % složek přírodního původu
  • pro všechny typy pleti

Složení

S výtažky z pomerančového květu, vanilky a magnólie. 

Použití

Přiměřené množství vůně nastříkejte na pokožku.

O značce

Prestižní francouzská kosmetika Nuxe v sobě kombinuje jedinečnou sílu přírody s účinností vědy. Produkty Nuxe jsou vyvíjené výhradně za použití originálních metod, které jsou založené na poznatcích moderní botaniky a s maximálním využitím síly rostlinné přírody: bez minerálních olejů a barviv. Výjimečnost Nuxe spočívá v okouzlujících vonných esencích s květinovými tóny. Ikonickým produktem značky je skvostný suchý olej Nuxe Prodigieuse.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.