Proti celulitidě

  (65)
Seřadit podle
  • Weleda Happy Skin

    dárkový set
    Dokonale regeneruje, zpevňuje a vyhlazuje pokožku.
  • Zmírňuje projevy již vzniklých strií a brání vzniku nových.
  • K prevenci a léčbě hypertrofických a keloidních jizev a strií.
Proti celulitidě

Proti celulitidě

Tzv. „pomerančová kůže“ je kosmetický problém, který sám o sobě nepředstavuje výraznější zdravotní riziko, zato dokáže výrazně nabourat naše sebevědomí. Lze udělat něco proto, abyste nad nevzhlednými dolíčky a hrbolky připomínající pomerančovou kůru konečně vyzráli? Podrobnější informace jsme pro vás připravili v našem článku.

Proč vzniká celulitida?

Celulitida vzniká změnou podkožního vaziva, kdy se zvětšuje objem tukových buněk, tím je omezen průtok krve a lymfy a na pokožce vznikají drobné ďolíčky a hrbolky. Nejčastěji se vyskytuje celulitida na stehnech, hýždích, břiše a trápí většinou ženy. Vznik celulitidy je ovlivněn kombinací několika faktorů od dědičnosti, množství toxinů v těle až po hormonální změny. Mezi další okolnosti, které přispívají k tvorbě celulitidy, je nedostatečný pitný režim, sedavé zaměstnání či kouření.

 

Přípravky na celulitidu

Eliminace projevů celulitidy je jedním z velkých témat, a tak kosmetické firmy na trh přinášejí stále nové výrobky zmírňující projevy „pomerančové kůže“. Pomáhají vyhlazovat a zpevňovat pokožku a přispívají k návratu její elasticity. V naší kategorii najdete krémy na celulitidu, tělové a masážní oleje, jež podporují cirkulaci krve v postižené oblasti, ale také podpůrná séra redukující tukové tkáně. Nahlédněte spolu s námi a vyberte si ten správný produkt právě pro vás.