Topvet Skořicový gel 250 ml

Kosmetika

Značka: TOPVET
Pro krásnou pokožku bez celulitidy. Prohřeje pokožku a pomůže odbourat tukovou tkáň.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
99

O produktu

50030889

Masážní gel se skořicovou silicí působí příznivě na projevy celulitidy. Způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšiřuje cévy a podporuje tak odbourávání tuků v kůži. Skořicový gel používejte zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži doporučujeme určené partie těla procvičit, čímž se znásobí účinek skořicové silice a urychlí odbourávání tuků.

Použití:

Gel aplikujte na cílová místa několikrát denně, nejlépe 5-10 minut před očekávanou fyzickou zátěží. Pro zvýšení účinku přípravek vmasírujte.

Složení:

Aqua, Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Carbomer, Alcohol denat., Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, CI 16185, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, D-Limonene, Linalool.

Upozornění:

Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Přípravek způsobuje lokální zčervenání, které je žádoucí reakcí, z které nemusíte mít obavy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není vhodné pro děti do 3 let. Skořice je poměrně často se vyskytující alergen, doporučujeme proto před plošným použitím přípravku nejprve provést test kožní dráždivosti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.